خدمات ما

خدمات ما

هدف ما از راه اندازی وب سایت سرزمین بدنسازی ، در درجه اول ارتقای سطح سلامت و در درجه دوم بهبود تناسب اندام است. با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی و گسترش فقر حرکتی و افزایش بیماری ها و ناهنجاری های مرتبط با آن در جامعه ایرانی علاقه مندی بیش از پیش جوانان به مقوله تناسب اندام وب سایت مجموعه سرزمین بدنسازی را طراحی و جهت بهره برداری در اختیار هموطنام عزیز نهادیم.

سرزمین بدنسازی قصد دارد با فراهم کردن مطالبی کاربردی و کاملاً علمی ، در جهت افزایش دانش ، بهبود سلامت و تناسب گام بردارد.

همچنین سرزمین بدنسازی با مدیریت جناب آقای امیر حمزه دهقان میرک آباد ، خدماتی تخصصی در حوزه ارائه برنامه های تمرینی و رژیم های غذایی ، مشاوره ، آموزش مربیان و معرفی مربیان برتر کشور به کاربران را نیز ارائه میدهد. دانش و بروز بودن اطلاعات سرزمین بدنسازی باعث شده که بتوانیم مشتریان زیادی داشته باشیم و همانند کاربران وب سایت مجموعه مشتریانمان را نیز راضی نگاه داریم و از هرگونه کمکی جهت بهبود سلامت و تناسب اندام آنها دریغ نکنیم.

خدمات سرزمین بدنسازی :

ارائه برنامه تمرینی تخصصی متناسب با آناتومی و ویژگی های فردی با اهداف مشخص (کاهش وزن ، افزایش وزن ، چربی سوزی ، فرم دهی ، فیتنس و تناسب اندام ، سالمندان ، دوران بارداری ، کمردرد  درد های مزمن ، ورزش حرفه ای و …)

• ارائه انواع رژیم های غذایی اصولی و قابل انعطاف منطبق با زندگی فردی

• ارائه مشاوره تخصصی در همه زمینه های مرتبط با تناسب اندام

• معرفی بهترین مربیان کشور از طریق سامانه معرفی مربی

ما در کنار هم به شما تضمین می دهیم هر آنچه را که برای رسیدن به تناسب اندام و سلامتی به آنها احتیاج دارید را به زبانی ساده و به دور از اصطلاحات تخصصی برایتان فراهم کنیم تا سرزندگی ، شادابی و سلامتی را به شما هدیه دهیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


سرزمین بدنسازی رد کردن